Сокальська ЗШ І-ІІІст. №2Вівторок, 18.05.2021, 01:44

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Правила прийому до школи | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 274

Статистика

Шановні батьки!

Для зарахування дитини до 1-го класу Сокальської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №2, за якою закріплена територія обслуговування (Шептицького від вулиці Макухи,Макаренка, Довженка, Набережна; Львівська; Зелена; Лисенка; Стефаника; Над Бугом; Волошкова; Садова; Котляревського; Петлюри; Семенюка; Петрушевича; Леонтовича; Рильського; Вагилевича; Кривоноса; Людкевича; Кошового; Крушельницької; Я.Мудрого; Пушкіна; Д.Галицького; Залізняка; Головацького; Студинського; Старицького; Миколайчука) , одному з батьків дитини особисто з 1 березня по 31 травня необхідно подати до закладу заяву та документи:

- копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії, пред'являється оригінал);

- медична довідка №086-1/0 (довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду);

Про форми для профілактичних щеплень

Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб лікарі чи медсестри фіксують у «Карті профілактичних щеплень» (форма № 063/о). Цю форму ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах. Відповідно, довідка про проведені щеплення, що містяться у формі № 063/о, дає змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПРАВА ДИТИНИ, ЯКА ПРОЖИВАЄ НА ТЕРИТОРІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДУ, ОДИН ІЗ БАТЬКІВ ДИТИНИ МАЄ ПОДАТИ РАЗОМ ІЗ ЗАЯВОЮ КОПІЮ ДОКУМЕНТА, ЩО ПІДТВЕРДЖУЄ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДУ (ПАСПОРТА АБО ДОВІДКИ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ)

Крім того заяву та документи з 1 березня по 31 травня можуть бути подані батьками, які не проживають на території обслуговування, для зарахування дітей на вільні місця.

Присутність дитини під час подання заяви не є обов'язковою.

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО 1-ГО КЛАСУ 

І. Прийом документів до 1-го класу

01.03-31.05

ІІ. Наказ про зарахування учнів до 1-го класу, список учнів, які претендують на зарахування на вільні місця

01.06

ІІІ. Наказ про зарахування учнів до 1-го класу

до 01.09

Графік прийому документів майбутніх першокласників: щодня з 9.00 до 17.00

Конституція України

СТАТТЯ 53.КОЖЕН МАЄ ПРАВО НА ОСВІТУ

1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

2. Держава забезпечуєдоступністьі безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...

Закон України "Про освіту"

СТАТТЯ 12.ПОВНА ЗАГАЛЬНА СЕРЕДНЯ ОСВІТА

п.4.Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

СТАТТЯ 13.ТЕРИТОРІАЛЬНА ДОСТУПНІСТЬ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

п. 1.Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за якимзакріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

Закон України "Про загальну середню освіту"

СТАТТЯ 18.ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ

1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

2.Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

 

Організація прийому дітей до перших класів 

Конституція України

Стаття 53. Кожен має право на освіту

1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

2. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...

Закон України "Про освіту"

Стаття 12. Повна загальна середня освіта

п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти

п. 1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

Закон України "Про загальну середню освіту"

Стаття 18. Зарахування учнів

1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

7. Зарахування учнів до ліцеїв, приватних закладів загальної середньої освіти і закладів спеціалізованої освіти дозволяється проводити на конкурсних засадах.

Зарахування учнів до інших закладів загальної середньої освіти дозволяється на конкурсних засадах лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність цього закладу. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи.

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р.                 № 684".

Лист  МОН від 05.04.2019 № 1/9-227. «Щодо прийому дітей
до перших класів у 2019 році»
.

 

Розпорядження Сокальської районної державної адміністрації № 126 від 25 квітня 2019 року  «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Сокальського району у 2019 році».

 

Форма входу

Пошук

Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний хостинг uCoz