Сокальська ЗШ І-ІІІст. №2Середа, 23.09.2020, 17:21

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Кадровий склад | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 270

Статистика

У школі налічується 45 педагогічних працівників:

З них: 10 - вчителі початкової школи;

         32  - вчителі середньої та старшої школи;

          1 – вихователь групи продовженого дня;

          1 - психолог;

          1 - педагог-організатор.

                    Укомплектованість закладу педагогічними кадрами на початок навчального року складає 100 % від потреби.

          Вищу освіту мають 43 учителі, що становить 96 % від кількості всіх працівників.

          Середню педагогічну освіту мають 2 педагоги, це

- Чайковська С.М. - вчитель початкових класів;

- Шевчук І.М. - вчитель основ християнської етики.

          Якісний склад педагогічних кадрів такий:

за кваліфікаційними категоріями:

спеціаліст вищої категорії         -33 вчитель, що становить 73%

I категорія                                - 6 вчителів, що становить 13%

ІІ категорія                                   - 3 вчителі, що становить  7%

8,9 розряд                                      - 3 вчителів, що становить  7 %

 

за званнями:

учитель-методист          - 3 вчителі, що становить  7 %

старший вчитель - 12 вчителів, що становить  27 %

за педстажем:

до 3-х років   - 1 вчитель

до  10-и років   - 2 вчителі 

до 20-и років - 12 вчителів

 Більше 20 років – 30 вчителів

           Вчителі постійно працюють над підвищенням свого професійного рівня, є активними учасниками різноманітних конкурсів.

Так за підсумками 1-го туру Всеукраїнського конкурсу „Учитель року - 2014”

 

І місце  зайняли :

  • у номінації «Географія» - Недоступ Світлана Миколаївна                    

 (ІІІ місце в обласному  етапі конкурсу)

  • у номінації «Світова література» - Наливайко Олена Євгенівна                   
  •  (ІІ місце в обласному  етапі конкурсу)
  • у номінації «Трудове навчання» - Бубела Тарас Володимирович (ІІ місце в обласному  етапі конкурсу)

ІІІ місце у номінації «Початкові класи» - Булка Наталія Рішардівна, вчителя початкових класів.

За підсумками 1-го туру Всеукраїнського конкурсу„Учитель року - 2016”

у номінації  вчитель предмету «Захист Вітчизни» І місце  зайняв  Мигасюк Володимир Іванович і ІІІ місце в обласному  етапі конкурсу.

        За  підсумками Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека - 2017» у номінації «Шкільна бібліотека - інформаційний центр навчального закладу» завідувач  бібліотеки  Дейнека Лариса Степанівна   зайняла І місце в районному та обласному етапах конкурсу.

    За результатами  конкурсу на кращий конспект уроку з української літератури «Вивчення творчості Тараса Григоровича Шевченка в   9 класі» Кантор Оксана Іванівна зайняла ІІ місце в районому етапі конкурсу.

      За  результатами   районного конкурсу на кращу електронну презентацію

Відділ освіти Сокальської РДА нагородив:

  • Якимюк Н.П. – за зайняте І місце у районному конкурсі електронних ресурсів серед педагогів Сокальського району (у номінації «Електронні методичні розробки: авторська програма»);
  • Кантор О.І. – за зайняте І місце у районному конкурсі електронних ресурсів серед педагогів Сокальського району (у номінації «Електронний кабінет»);
  • Бицьку Н.В. – за зайняте І місце у районному конкурсі електронних ресурсів серед педагогів Сокальського району (у номінації «Комп’ютерний тест»);
  • Недоступ С.М. – за зайняте І місце у районному конкурсі електронних ресурсів серед педагогів Сокальського району (у номінації «Комп’ютерний тест»); за зайняте ІІ місце у районному конкурсі електронних ресурсів серед педагогів Сокальського району (у номінації «Електронний кабінет»);
  • Мигасюка В.І. - за зайняте І місце у районному конкурсі електронних ресурсів серед педагогів Сокальського району (у номінації «Освітні Інтернет - ресурси»); за зайняте ІІІ місце у районному конкурсі електронних ресурсів серед педагогів Сокальського району (у номінації «Електронні демонстраційні матеріали: презентації до уроків»)

          Наливайко О.Є. – за зайняте І місце у районному конкурсі електронних ресурсів серед педагогів Сокальського району (у номінації «Курс дистанційного навчання: дистанційні уроки»); за участь у Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2016» , нагороджена Диплом III ступеня конкурсу "Яскраве світло класики та сучасної літератури" в номінації "Позакласний захід" який  проводла  редація журналу "Зарубіжна література в школах України",  кабінет  зарубіжної літератури зайняв ІІІ місце в Україні в конкурсі  «100 кращих кабінетів»

   За високий рівень організації методичної роботи, ефективну науково-методичну діяльність та внесок у підвищення професійної майстерності педагогів району  нагороджено психолога школи Якимюк Н.П. , вчителя трудового навчання Бубелу Т.В.  та вчителя української мови та літератури Кантор О.І.

 За  підсумками  районного конкурсу програм та методичних доробок  для роботи з обдарованими дітьми визнано  переможцем конкурсу у номінації «Психолого-педагогічний супровід роботи з обдарованими дітьми» практичного психолога школи Якимюк Н.П (програма «Творчий учитель» (програма для підвищення професійної компетентності педагогів з проблем, що виникають у процесі роботи з обдарованими дітьми).

        За розвиток пізнавальної та творчої діяльності дітей і залучення їх до участі в обласному етапі Х Міжнарожного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Вода – джерело життя» винесено подяку вчителю початкових класів Махник З.Є,

          За якісну підготовку школярів до участі в обласному конкурсі на кращий проект з переробки і утилізації новорічних ялинок винесено подяку вчителю початкових класів Каменецькій І.Д.

Сокальський районний методичний кабінет нагородив грамотою педагогічний колектив школи за активну участь у педагогічних конкурсах та професійну майстерність.

Діє шкільний сайт, на якому систематично висвітлюються шкільні новини,є посилання на вчительські блоги. Наявний швидкісний інтернет.

         Слід відмітити блог вчитель зарубіжної літератури Наливайко  О.Є. , який є найбільш відвідуваним і цікавим.  Вона працює над створенням буктрейлерів – сучасної реклами книги.  У 2014/2015 н.р. проводила майстер-класи по створенню буктрейлерів  в ЛОІППО для методистів районних методкабінетів та в  Жидачеві,  Самборі, Червонограді для вчителів зарубіжної літератури . У 2015/2016 н.р. проводила майстер-класи по створенню блогів для вчителів району.

       Про високий професійний рівень педагогічного колективу свідчать і результати праці. Щорічно учні школи  займають призові місця на районних  та обласних олімпіадах, успішно здають зовнішнє незалежне оцінювання.

Форма входу

Пошук

Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Архів записів

Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний хостинг uCoz