Сокальська ЗШ І-ІІІст. №2Четвер, 20.06.2019, 00:14

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | 2011-2012 роки | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 252

Статистика

Переможці та призерами районних олімпіад з базових дисциплін 2011-2012 н.р.

 

олімпіада з математики

ІІ м – Новосад Богдан Іванович, уч. 11-Б кл. (вч. Домаранська Л.І.)

 

олімпіада з інформатики

І м – Новосад Богдан Іванович, уч. 11-Б кл.  (вч. Царинський В.Ю.)

 

олімпіада з географії     

     

ІІІ м – Юрчук Ярослав Васильович, уч. 9-А кл. (вч. Бицька Н.В.)

           

 

олімпіада зі світової літератури

            ІІ м – Ільницька Наталія Віталіївна, уч. 8Б кл. (вч. Задорожна Т.М.)

 

олімпіада з християнської етики

 І м – Ільницька Наталія Віталіївна, уч. 8Б кл. (вч. Шевчук І.М.)


ІІІ м –     Іванець Інна Ігорівна, уч. 9Б кл. (вч. Шевчук І.М )

           

 

олімпіада з трудового навчання (технічна праця)

   

ІІІ м – Гумен Руслан Васильович, уч. 9Б кл. (вч. Дмитрук Й.М.)

І м – Новосад Богдан Іванович, уч. 11Б кл. (вч. Бубела Т.В.)

 

     

олімпіада з економіки

 

ІІІ м – Батюк Павло Леонідович, уч. 11А кл.  (вч. Бицька Н.В.)

 

олімпіада з інформаційних технологій

І м – Гесик Назар Павлович, уч. 10А кл. (вч. Кравцов В.П.) 



Районний конкурс   творчих робіт  до Дня матері «І слово, і пісня,  матусю, тобі»


Авторська проза  - ІІІ місце -Дасюк Галина – 10-Б клас


Районний етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської  молоді "Моя Батьківщина - Україна”

Номінація:   Славні імена земляків


ІІ місце-  учениця  10-А кл  Веклин Христини " Анатолій Покотюк – художник, різьбяр, філософ,  видатна постать України періоду незалежності”


Районний конкурс молодих прозаїків

ім.. Катрі Гриневичевої

 

І-ша вікова категорія

ІІІ м. – Шишка Максим,  уч. 8Б кл.(вчитель Тріфонова О.Л.)

ІІ-га вікова категорія

ІІІ м.  – Колісніченко Магда, 10А кл. (вчитель Тріфонова О.Л.)


 Районний етап Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика

 

ІІІ місце - Федина Мілена 5-Б клас

ІІІ місце – Гоба Вероніка 11 – В клас


Районний дитячо-юнацький фестиваль "Сурми звитяги”

 

    У номінації «Художнє читання»

І-місце Ільницька Наталя 8-Б клас

          

 У номінації  «Солісти-вокалісти»


І-місце Дубенчук Тамара 7-Б клас 

     

У номінації  «Композиції»


І-місце Хореографічна композиція «Новий день України», Зразковий ансамбль народного танцю «Дивоцвіт» (керівник Бубела О.Я.)


Районний фестиваль-конкурс мистецтв для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули – 2012» 

Номінація  «Вокал (солісти)»

І місце

Дубенчук Тамара, 7-Б клас

ІІ місце


Оліфір Зоряна, 5-А клас



Районний етап  обласного конкурсу

«Славетні імена України-2011. Маркіян Шашкевич»

  Конкурс на кращий художній твір

 

-          ІІ місце - учениця 10-Б кл. Саламанчук Зоряна "Син Руси”. (вч. Лазорко Л.П.)

-          ІІІ місце - учениця 10-Б кл. Рекрут Лілія "Маркіян Шашкевич – зачинатель нової літератури в Галичині”; (вч. Лазорко Л.П.)

Конкурс на кращу дослідницьку роботу 

     

ІІ місце -  учениця 10-А  класу Бицька Лілія "Маркіян Шашкевич – людина - борець”; (вч. Походенко І.С.)

ІІІ місце -  учениця 11-А кл. Шелест Галини - "Незабутній Маркіян Шашкевич”. (вч. Пилипчук А.С.)

 

 

 

Форма входу

Пошук

Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів записів

Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz